Buch Gaming, Team MCE i LYLON w ESEA Intermediate

Startuje kolejny sezon lig ESEA, tym razem na szczeblu Intermediate zagra 3 naszych partnerów: 🇵🇱Buch Gaming, 🇵🇱Team MCE oraz 🇵🇱LYLON. O wypowiedz na temat startu rozgrywek poprosiliśmy kapitanów, prezentujemy również ich składy a także pierwszych rywali!


Dla 🇵🇱Buch Gaming będzie to pierwszy sezon na tym szczeblu rozgrywek, do których awansowali dzięki świetnej grze w ESEA Open. Chłopaki wystartują w niezmienionym składzie co daje dodatkowe nadzieje na udany występ i walkę o kolejny awans. 🇵🇱Buch Gaming poznało swoich pierwszych rywali a będą nimi 🇸🇪Destroy The Odds i 🇩🇪SoulFrost eSports.
Mimo tego , że jesteśmy w sezonie urlopowym to staramy się utrzymywać w formie. Jesteśmy też świeżo po dołączeniu nowego trenera, który wniósł tak zwane szóste oko do naszej gry. Nasz cel minimum to awansować wyżej, do Maina, jednakże wiem, że stać nas na pierwsze miejsce – Jesteśmy pewni naszego skilla.

Skład Buch Gaming.CS:GO:
🇵🇱Seweryn “Sewko0” Śmierciak
🇵🇱Adrian “Rico” Szymański
🇵🇱Krzysztof “lejcer” Serocki
🇵🇱Adrian “R1w” Stachlewski
🇵🇱Karol “virtuoso” Wrześniewski

============================================================================

Skład 🇵🇱Team MCE w przerwie między sezonami przeszedł prawdziwą rewolucję. Nastąpiło kilka zmian w skłądzie o których możecie przeczytac we wcześniejszych naszych newsach na temat MCE. Dodatkowo jak pamiętamy poprzedni sezon chłopaki kończyli jeszcze w barwach FactoryFox… Pierwsze mecze rozegrają przeciwko 🇬🇪MonaspA Voyager365 i 🇸🇪GameOn.

“Poprzedni sezon był pełen niepowodzeń mimo bardzo dobrego wyniku w sezonie zasadniczym w playoffach zawiedliśmy. Sezon 38 traktujemy jako przepustkę do MAIN i chcemy jak najszybciej się tam znaleźć. Drużyna przeszła gruntowna przebudowę, dołączył do nas wspaniały snajper oraz najbardziej doświadczony gracz z całego składu. Wielu skazuje nas na porażkę oraz rozpad tego składu. Tym razem tak nie będzie! Mamy świetne warunki do rozwoju i niektórym coś do udowodnienia. MAIN BĘDZIE NASZ !”
Skład Team MCE.CS:GO:
🇵🇱Oskar “bobeczq” Mikłaszewicz
🇵🇱Piotr “PeTeR” Wielgórski
🇵🇱Hubert “TFL” Kretkowski
🇵🇱Adam “Cold” Płazieński
🇵🇱Mikołaj “CzeCza” Modrzyński

============================================================================

🇵🇱LYLON podobnie jak 🇵🇱Buch Gaming przystępuje do sezonu bez zmian w składzie. W trakcie przerwy między sezonami chłopaki rozegrali play off’y ARRMY Open gdzie wywalczyli awans do ligi Rising. Ich pierwszymi przeciwnikami w ESEA Intermediate będą 🇸🇮The Vandals i 🇷🇺vse_sxva4eno.

Okres przygotowawczy poświeciliśmy kolejno na regeneracje psychiczną każdego z zawodników odpuszczając sobie nieco treningi. Osiągnęliśmy dzięki temu z powrotem ogromną chęć do gry i rywalizacji. Po tym wakacyjnym okresie skupiliśmy się głównie na teorii, przebudowywaniu struktur na mapach i lekkim testowaniu nowych możliwości, pozycji, taktyk. Gwarantuje, że zaskoczymy wszystkich w nowym sezonie. Co więcej, myślę, że nasz nowy styl będzie znacznie bardziej efektywny i efektowny od tego, co prezentowaliśmy w zeszłym sezonie. Oczywiście uwzględniliśmy fakt, że czekają nas kolejne wyzwania i mamy nadzieje, że coraz lepsi rywale. W nowy sezon wkraczamy z chęcią klikania hedów i zapałem.
Skład LYLON.CS:GO:
🇵🇱Eryk “MaiN” Mordęcki
🇵🇱Aleksander “hemi” Gołek
🇵🇱Wojtek “FREEZ” Bankiewicz
🇵🇱Bartosz “lunt” Leszak
🇵🇱Michał “miike” Radzicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *