Clutch It League #6 – Team MCE wygrywa, WolfTeamGuys drugie!

Nazwa Clutch It League #6
Data 16 marca –
Gra Counter-Strike: Global Offensive
Uczestników 16
Format Faza Grupowa + Play OFF


Uczestnicy

Cichobomyśle

Wolfteamguys

ClawPrism

Team MCE

FactoryFox

Juniorki

Clutch IT

Valhalla Dream

Vanexty E-sport

AlienZ.gg

Vetulus Gaming

Szok Team

Team Alpha

MascotEsport

MF Killers

Quick Hands

Grupy A-B
Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team MCE 3 3 0 1. Juniorki 3 3 0
2. Wolfteamguys 3 2 1 2. FactoryFox 3 1 2
3. ClawPrism 3 1 2 3. Clutch IT 3 1 2
4. Cichobomyśle 3 0 3 4. Valhalla Dream 3 1 2
I. Kolejka
A Cichobomyśle 14 : 16 Wolfteamguys mirage
A ClawPrism 10 : 16 Team MCE nuke
B FactoryFox 6 : 16 Juniorki mirage
B Clutch IT 16 : 19 Valhalla Dream vertigo
II. Kolejka
A Team MCE 16 : 14 Cichobomyśle mirage
A Wolfteamguys 16 : 12 ClawPrism TBA
B Valhalla Dream 6 : 16 FactoryFox mirage
B Juniorki 16 : 6 Clutch IT mirage
III. Kolejka
A ClawPrism 16 : 0 Cichobomyśle TBA
A Wolfteamguys 9 : 16 Team MCE vertigo
B Clutch IT 16 : 14 FactoryFox TBA
B Juniorki 16 : 8 Valhalla Dream nuke
Grupy C-D
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Szok Team 2 2 0 1. Quick Hands 3 2 1
2. AlienZ.gg 2 2 0 2. MF Killers 3 2 1
3. Vetulus Gaming 3 1 2 3. Team Alpha 3 2 1
4. Vanexty E-sport 3 0 3 4. MascotEsport 3 0 3
I. Kolejka
C Vanexty E-sport 10 : 16 AlienZ.gg inferno
C Vetulus Gaming 5 : 16 Szok Team inferno
D Team Alpha 16 : 11 MascotEsport mirage
D MF Killers 16 : 11 Quick Hands train
II. Kolejka
C Szok Team 16 : 0 Vanexty E-sport wo
C AlienZ.gg 16 : 1 Vetulus Gaming mirage
D Quick Hands 16 : 8 Team Alpha train
D MascotEsport 0 : 16 MF Killers wo
III. Kolejka
C Vetulus Gaming 16 : 0 Vanexty E-sport wo
C AlienZ.gg 0 : 0 Szok Team TBA
D MF Killers 11 : 16 Team Alpha mirage
D MascotEsport 0 : 16 Quick Hands TBA
Faza Pucharowa
Ćwierćfinały
11.04/20:00 ex-Team MCE 2 : 0 MF Killers 16:14,16:11
9.04/20:00 ex-Alienz.GG 2 : 0 Factory Fox 16:3,16:5
12.04/20:00 Juniorki 0 : 2 Szok Team 13:16,19:22
14.04/20:00 ex-Quick Hands 0 : 2 WolfTeamGuys 11:16,12:16
Półfinały
22.04/19:30 ex-Team MCE 2 : 0 ex-Alienz.GG 16:13,16:12
26.04/20:00 Szok Team 1 : 2 WolfTeamGuys 17:19,16:11,7:16
Finał
TBA Team MCE 2 : 1 WolfTeamGuys de_tba
Klasyfikacja końcowa
1. TBA
2. TBA
3. TBA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *