DreamedUp Cup #1 – przed nami półfinały!

Nazwa DreamedUp Cup #1
Data 11 maja –
Gra Counter-Strike: Global Offensive
Uczestników 32
Format Faza grupowa + Play OFF


Uczestnicy

NoBrain

UNIVERSE

Team NoM

WolfTeamGuys

Infinity Purpose

HPG

GamOver

Factory Fox Vixen

Saiyans Esports AC

AceFive Yellow

Vanexty E-sport

BongoNeiro

WolfTeamGuys Black

Divers Team

BURST.

FactoryFox

Astral

Happy Pear RED

Scar Five Black

CobraTeam

Charbielin

Cichobomysle

XG

Kobras Team

Happy Pear PINK

Saiyans Esports

Metastatis

Knopers Kokosowy

TouchGG by Eques.

Deus Vult

EKIPATONOSI

LewarekTIM

Grupa A
Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3.
BURST. 2:0 16:8 2:0
BongoNeiro 2:0 25:23 2:0
AceFive Yellow 2:1 16:9 0:2 2:0
Vanexty E-sport 2:1 23:25 2:0 2:1
WolfTeamGuys Black 1:2 16:14 0:2 0:2
Divers Team 1:2 14:16 2:0 1:2
Saiyans Esports AC 0:2 9:16 0:2
FactoryFox 0:2 8:16 0:2
Pierwsza Runda
11.05.2021
18:00 Saiyans Esports AC 9 : 16 AceFive Yellow vertigo
19:00 Vanexty E-sport 23 : 25 BongoNeiro vertigo
20:00 WTG Black 16 : 14 Divers Team mirage
21:00 BURST. 16 : 8 FactoryFox overpass
Druga Runda
18.05.2021 – drużyny z bilansem 1:0 (Wygrany awansuje do Play’offów)
18:00 AceFive Yellow 0 : 2 BongoNeiro 9:16,13:16
18:00 WTG Black 0 : 2 BURST. 6:16,8:16
18.05.2021 – drużyny z bilansem 0:1 (Przegrany odpada z turnieju)
20:00 Saiyans Esports AC 0 : 2 Vanexty E-sport 13:16,16:19
20:00 Divers Team 2 : 0 FactoryFox w/o
Trzecia Runda
25.05.2021 – drużyny z bilansem 1:1
21:00 AceFive Yellow 2 : 0 WTG Black 19:17,16:14
20:00 Vanexty E-sport 2 : 1 Divers Team 16:11,11:16,16:5
Grupa B
Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3.
Knopers Kokosowy 2:0 16:8 2:0
LewarekTIM 2:0 16:0 2:0
TouchGG by Eques 2:1 16:3 0:2 2:0
Metastatis 2:1 8:16 2:0 2:0
Deus Vult 1:2 3:16 2:0 0:2
Saiyans Esports 1:2 16:0 0:2 0:2
Happy Pear PINK 0:2 0:16 0:2
EKIPATONOSI 0:2 0:16 0:2
Pierwsza Runda
12.05.2021
18:00 TouchGG by Eques 16 : 3 Deus Vult nuke
19:00 EKIPATONOSI 0 : 16 LewarekTIM wo
20:00 Happy Pear PINK 0 : 16 Saiyans Esports WO
21:00 Metastatis 8 : 16 Knopers Kokosowy mirage
Druga Runda
19.05.2021 – drużyny z bilansem 1:0 (Wygrany awansuje do Play’offów)
18:00 TouchGG by Eques 0 : 2 LewarekTIM 9:16,12:16
19:00 Saiyans Esports 0 : 2 Knopers Kokosowy 6:16,6:16
19.05.2021 – drużyny z bilansem 0:1 (Przegrany odpada z turnieju)
20:00 Deus Vult 2 : 0 EKIPATONOSI w/o
21:00 Happy Pear PINK 0 : 2 Metastatis w/o
Trzecia Runda
26.05.2021 – drużyny z bilansem 1:1
20:00 Eques 2 : 0 Saiyans Esports 16:11,16:3
20:00 Deus Vult 0 : 2 Metastatis 11:16,2:16
Grupa C
Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3.
Astral 2:0 16:9 2:0
Cichobomysle 2:0 16:1 2:0
XG 2:1 13:16 2:0 2:1
Kobras Team 2:1 16:13 0:2 2:1
Scar Five Black 1:2 16:14 0:2 1:2
CobraTeam 1:2 14:16 2:0 1:2
Charbielin 0:2 1:16 0:2
Happy Pear Red 0:2 9:16 0:2
Pierwsza Runda
13.05.2021
18:00 Astral 16 : 9 Happy Pear Red mirage
19:00 Scar Five Black 16 : 14 CobraTeam vertigo
20:00 Charbielin 1 : 16 Cichobomysle mirage
21:00 XG 13 : 16 Kobras Team inferno
Druga Runda
20.05.2021 – drużyny z bilansem 1:0 (Wygrany awansuje do Play’offów)
18:00 Astral 2 : 0 Scar Five Black 16:4,16:5
19:00 Cichobomysle 2 : 0 Kobras Team 22:20,19:17
20.05.2021 – drużyny z bilansem 0:1 (Przegrany odpada z turnieju)
20:00 Happy Pear Red 0 : 2 CobraTeam 8:16,7:16
21:00 Charbielin 0 : 2 XG 7:16,8:16
Trzecia Runda
27.05.2021 – drużyny z bilansem 1:1
20:00 Scar Five Black 1 : 2 Kobras Team 12:16,16:13,10:16
20:00 CobraTeam 1 : 2 XG 14:16,16:11,11:16
Grupa D
Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3.
Huragan Powiercie Gaming 2:0 16:12 2:0
UNIVERSE 2:0 16:4 2:1
Infinity Purpose 2:1 12:16 2:0 2:0
WolfTeamGuys 2:1 16:12 1:2 2:0
GamOver 1:2 16:8 0:2 0:2
NoBrain 1:2 4:16 2:0 0:2
Team NoM 0:2 12:16 0:2
Factory Fox Vixen 0:2 8:16 0:2
Pierwsza Runda
14.05.2021
18:00 NoBrain 4 : 16 UNIVERSE.gg overpass
19:00 Team NoM 12 : 16 WolfTeamGuys mirage
20:00 Infinity Purpose 12 : 16 Huragan Powiercie mirage
21:00 GamOver 16 : 8 Factory Fox Vixen mirage
Druga Runda
21.05.2021 – drużyny z bilansem 1:0 (Wygrany awansuje do Play’offów)
18:00 UNIVERSE.gg 2 : 1 WolfTeamGuys BO3
19:00 Huragan Powiercie 2 : 0 GamOver 16:4,16:4
21.05.2021 – drużyny z bilansem 0:1 (Przegrany odpada z turnieju)
20:00 NoBrain 2 : 0 Team NoM w/o
21:00 Infinity Purpose 2 : 0 Factory Fox Vixen 16:1,16:8
Trzecia Runda
28.05.2021 – drużyny z bilansem 1:1
20:00 WolfTeamGuys 2 : 0 GamOver 16:12,16:4
20:00 NoBrain 0 : 2 Infinity Purpose 7:16,9:16
Faza Pucharowa
I. Runda
2.06/18:00 BURST. 2 : 0 Metastatis walkower
2.06/21:15 Astral 0 : 2 WolfTeamGuys 12:16,12:16
3.06/21:00 BongoNeiro 0 : 2 Eques 9:16,10:16
2.06/20:30 Cichobomysle 2 : 0 Infinity Purpose walkower
3.06/18:00 AceFive Yellow 0 : 2 LewarekTIM 8:16,9:16
7.06/18:00 ex-XG 2 : 0 UNIVERSE 16:9,16:7
4.06/20:30 Vanexty 1 : 2 Knopers Kokosowy 7:16,16:10,11:16
3.06/18:00 KobrasTeam 0 : 2 Huragan Powiercie 8:16,13:16
Ćwierćfinały
11.06/21:00 BURST. 2 : 1 WolfTeamGuys 13:16,16:7,16:1
11.06/21:00 Eques 2 : 0 Cichobomysle 16:12,16:9
FactoryFox 2 : 0 ex-XG walkower
11.06/18:00 Knopers Kokosowy 2 : 0 Huragan Powiercie 16:13,16:6
Półfinały
TBA BURST. 0 : 0 Eques BO3
TBA FactoryFox 0 : 0 Knopers Kokosowy BO3
Finał
TBA TBA 0 : 0 TBA BO3
Mecz o 3. Miejsce
TBA TBA 0 : 0 TBA BO3

2 myśli na temat “<B>DreamedUp Cup #1</b> – przed nami półfinały!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *