Fangs Cup #1 – OneVision E-Sport pierwszej edycji!

Nazwa Fangs Cup #1
Data 7 maja –
Gra Counter-Strike: Global Offensive
Uczestników 16
Format Faza grupowa + Play OFF


Uczestnicy

WolfTeamGuys

SIP

Cobra Team

Vanexty E-sport

MPNF Impatient

Lodis by Illuminar

Taxi Team

RaYo E-Sport

EPLS ESPORTS

XG Challenger

White Eagles Red

White Eagles Blue

Astral

QuickMouse

OneVision E-sport

WolfTeamGuys Black

Grupy A-B
Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Taxi Team 3 3 0 1. RaYo E-Sport 3 3 0
2. Astral 3 2 1 2. Impatient 3 2 1
3. White Eagles Red 3 1 2 3. WTG Black 3 1 2
4. S-IP 3 0 3 4. QuickMouse 3 0 3
I. Kolejka
A Taxi Team 16 : 12 Astral nuke
A S-IP 0 : 16 White Eagles Red wo
B WTG Black 10 : 16 MPNF Impatient TBA
B QuickMouse 10 : 16 RaYo E-Sport overpass
II. Kolejka
A Taxi Team 16 : 0 S-IP wo
A Astral 16 : 4 White Eagles Red vertigo
B WTG Black 16 : 10 QuickMouse overpass
B MPNF Impatient 0 : 16 RaYo E-Sport wo
III. Kolejka
A Taxi Team 16 : 11 White Eagles Red vertigo
A Astral 16 : 0 S-IP wo
B WTG Black 2 : 16 RaYo E-Sport mirage
B MPNF Impatient 16 : 6 QuickMouse TBA
Grupy C-D
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Cobra Team 3 3 0 1. Lodis by Illuminar 3 3 0
2. Vanexty E-sport 3 2 1 2. OneVision E-sport 3 2 1
3. WolfTeamGuys 3 1 2 3. White Eagles Blue 3 1 2
4. EPLS ESPORTS 3 0 3 4. XG Challenger 3 0 3
I. Kolejka
C WolfTeamGuys 9 : 16 Cobra Team mirage
C EPLS ESPORTS 11 : 16 Vanexty E-sport vertigo
D Lodis by Illuminar 16 : 0 XG Challenger TBA
D White Eagles Blue 1 : 16 OneVision E-sport TBA
II. Kolejka
C WolfTeamGuys 16 : 11 EPLS ESPORTS overpass
C Cobra Team 16 : 11 Vanexty E-sport dust2
D Lodis by Illuminar 16 : 9 White Eagles Blue TBA
D XG Challenger 0 : 16 OneVision E-sport TBA
III. Kolejka
C WolfTeamGuys 16 : 19 Vanexty E-sport nuke
C Cobra Team 16 : 9 EPLS ESPORTS inferno
D Lodis by Illuminar 16 : 11 OneVision E-sport train
D XG Challenger 0 : 16 White Eagles Blue TBA
Faza Pucharowa
Ćwierćfinały
21.05/21:00 TaxiTeam 2 : 1 WolfTeamGuys 3:16,19:16,16:11
23.05/20:00 Lodis by Illuminar 2 : 0 Impatient 16:9,19:17
19.05/20:00 CobraTeam 0 : 2 Astral 7:16,8:16
17.05/21:00 OneVision E-Sport 2 : 0 RaYo E-Sport 16:9,16:14
Półfinały
TBA TaxiTeam 1 : 2 Lodis by Illuminar de_tba
TBA Astral 0 : 2 OneVision E-Sport 13:16,9:16
Finał
TBA Lodis by Illuminar 0 : 2 OneVision E-Sport 9:16,14:16
Mecz o 3. Miejsce
27.05 TaxiTeam 2 : 0 Astral de_tba
Klasyfikacja końcowa
1. OneVision E-Sport TBA
2. Lodis by Illuminar TBA
3. TBA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *